Гральні автомати Fantastic Four Плейтек (Фантастична Четвірка)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Fantastic Four від компанії Playtech містить п’ять барабанів та 20 ліній. Він присвячений коміксу «Фантастична Четвірка», тому грати онлайн безкоштовно та без реєстрації може кожен. У грі є можливість зіграти у додаткову гру, що представлена безкоштовними обертами барабанів з особливими функціями.

fantastic_4_ігровий_автомат_грати_безкоштовно

Управління в гральному автоматі Fantastic Four

Гру потрібно починати з вибору вартості однієї монети, а потім перейти до вибору активних ліній кнопкою Lines. Кількість монет, що будуть поставлені на кожну з ліній, виставляється кнопкою Bet per line. Оберти барабанів активуються кнопкою Spin. Максимальна ставка виставляється за допомогою кнопки Bet Max. Випадіння п’яти символів логотипу гри принесе 10000 ставок. Символ героїв «Фантастичної Четвірки№ подарують такі винагороди: Містера Фантастік – до 2000 ставок, Жінка-невидимка – до 1500 ставок, Людина-Факел – до 1000 кредитів, а Людина-Камінь – до  750 ставок. Карткові символи принесуть не більше 250 кредитів. Ризик-гра відсутня.

fantastic_4_ігровий_автомат_грати_безплатно

Фрі-спіни від грального автомату «Фантастична Четвірка»

При випадінні трьох або більше символів Планета Земля активується 12 безкоштовних обертів барабанів. Бонусні опції діють під час фрі-спінів, їх активують головні герої «Фантастичної Четвірки», якщо вони випадуть на третьому барабані.