Гральні автомати Fairy Queen Грінтюб (Королева фей)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Fairy Queen – автомат, який сподобається тим, хто любить феєричні чари. Гру створив виробник Novomatic, дотримуючись своїх найкращих традицій та включивши в апарат 5 барабанів, 10 ліній, що збирають комбінації чи дарують халявні режими. Демо-фішки на балансі відкривають можливості безкоштовної гри.

Fairy_Queen_грати_онлайн_безкоштовно

Правила керування та комбінації

Щоб запустити оберти не достатньо натикати на «Start». Перед цим апарат має бути добре налаштований. Для цього у полі «Bet/Line» регулюється розмір ставки на одну лінійку, до 10 фішок. Щоб встановити потрібні лінії, треба знайти позначки «плюс» та «мінус» у меню «Lines». Також перед пуском котушок можна попередньо ознайомитись з виграшами за певні комбінації. Велика кнопка «PayTable» покаже на екрані додаткове поле з такими даними. Коли всі параметри налаштовані і правила прочитані, клавіші запуску можна з впевненістю натискати. Крім «Start» компанія розмістила на консолі кнопку «Аutoplay» для любителів пограти в автоматичному режимі.

Fairy_Queen_грати_онлайн

Виграш після прокруток можна отримати після потрапляння в комірки однієї ліній в послідовному порядку від трьох аналогічних піктограм. Крім простих позначок, які у комбінаціях дають приз, в автомат включили бонусні картинки. Так, фея – це Wild, що доробляє ланцюг з інших символів, що склався на лінії. А ліс з дивами – скаттер, що вмикає бонусну гру з халявними обертами. Також гральний автомат передбачає можливість помножувати призи за кожний оберт в шанс-грі. В цьому режимі основне завдання – вказати на колір карти. Якщо це виконати, то виграш множиться.

 Ігрові автомати онлайн 10 чарівних обертів

Три зображення лісу з дивами запускає шарові оберти (10 прокруток). Під час даного туру, фішки на балансі можуть лише додаватись, бо режим безкоштовний і не забирає кредити з рахунку. Крім того, халявний тур дарує шанс отримати додаткові фрі-спіни, якщо скаттери знову потраплять на поле.