Гральні автомати Dracula НетЕнт (Дракула)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


dracula_грати_онлайн_безплатн

Гральний автомат Dracula від NetEnt присвячений відомому графові Дракулі. Кровожерливий вампір пропонує грати онлайн безкоштовно і без реєстрації на п'яти ігрових барабанах, де символи можуть складатися в виграшні комбінації по 20 лініях. В ігровому автоматі є два диких символи, один з яких активний лише під час дії фрі-спінів.

Управляємо слотом Dracula

Онлайн бесплатно грати на гральному автоматі дуже просто, для початку необхідно вибрати вартість однієї монети, натискаючи на кнопку Coin Value. Після робиться ставка, вибирається кількість монет кнопкою Level. Гравець може поставити від 1 до 10 монеток на кожну лінію, після чого запустити обертання барабанів (кругла кнопка). Максимальна ставка на спін дорівнює 200 кредитам і активує її кнопка Max Bet. Призові комбінації в ігровому автоматі складаються зліва направо при об'єднанні трьох і більше однакових картинок. Коефіцієнти для виграшних поєднань варіюють від 5 до 2000, тобто максимальний виграш дорівнює множенню ставки на лінії в 2000 разів. У грі Dracula відсутня гра на ризик.

dracula_грати_онлайн_безплатн

Ігровий автомат Дракула і бонуси

В гральному автоматі Dracula є кілька бонусів. У грі є два диких символу: базовий (W) і додатковий (Дракула і його кохана). Кожен з них виконує звичні опції, при цьому додатковий дикий символ активний під час фріспінів, які запускає комбінація з даного символу і коханої графа. Гравця чекає 10 безкоштовних обертань барабанів з особливими можливостями. У будь-який момент в основній грі може активуватися опція Bat, яка перетворить певні осередки символів в однакові, тим самим підвищуючи вірогідність виграшу. Дана опція активна під час дії фрі-спінів завжди.