Гральні автомати Dolphin's Pearl deluxe Новоматік

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий апарат Dolphin's Pearl deluxe від Novomatic пропонує грати безкоштовно в світі морських тварин. Слот присвячений пошукам перлів, загублених дельфіном. Основними символами гри є дельфін, скат, омар, морський коник, рибки і карткові символи.

Dolphins_pearl_deluxe_ігровий_автомат

Основні правила ігрового процесу Dolphin's Pearl deluxe

Перед тим як натиснути кнопку Start, яка активує спін, слід зробити ставку. В онлайн-автоматі Dolphin's Pearl deluxe використовується кілька кнопок. Для початку необхідно визначити кількість активних ліній кнопками +/- в розділі Lines. Можна активувати до 10 доступних ліній в грі, на кожну з яких поставити від 1 до 200 кредитів за допомогою кнопок +/- в розділі Bet. Отже, максимальна ставка рівна 2000 кредитів. У таблиці виплат, яку запускає кнопка Paytable, показані всі можливі виплати за переможні поєднання символів з урахуванням поточної ставки. Наприклад, при найвищій ставці можна виграти 1 800 000 віртуальних кредитів. Покнопати в режимі безкоштовно без реєстрації, після чого збільшити виграш у ризик-грі також пропонує ігровий автомат Dolphin's Pearl deluxe. У грі на шанси необхідно просто вгадати колір карти, в разі успіху сума останнього виграшу подвоїтися, але неправильний вибір анулює виплату. 

Dolphins_pearl_deluxe_без_реєстрації

Перлинні безкоштовні спіни

Скаттер-символ ігрового апарату Dolphin's Pearl deluxe представлений перлиною, яка активна в будь-якому місці екрану і запускає низку з 15 фрі-спінів при випаданні трьох-п'яти символів. Особливістю призових обертань є трикратне збільшення кожного виграшу. А повторна поява трьох і більше символів розкиду приносить додаткові крутки. Варто відзначити, що символ Дельфіна виконує не тільки роль дикого символу, а й подвоює кожну призову комбінацію, яку він доповнив.