Гральні автомати Crazy Monkey Ігрософт (Крейзі Манкі)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Crazy Monkey – цікава забава від розробника Ігрософт в яку можна шпіляти онлайн бесплатно. Серед головних героїв моделі можна зустріти метеликів, фрукти, ковадло і самих оскаженілих мавпенят. Для успішної гри слід пройти бонусну гру та перемогти у супер-бонусному режимі.

Crazy_monkey_ігровий_автомат_онла-1

Crazy Monkey специфіка грального процесу

Ставки можна робити завдяки клавіші bet. На одну лінію виставляється до 25 кредитів, що в сумі на 9 дає 225 – максимально. Ризик-гра дає змогу подвоювати вигране, але треба правильно вказати карту, яка буде більшою по номіналу, ніж відкрита. Така можливість виникає після кожного виграшного спіну. Від 3 до 5 картинок «Crazy Monkey» дадуть 200-5000 фішок призових. Більше запропонують символи лева – 30/100/500. У гральному апараті Крейзі Манкі дозволяється грати онлайн бесплатно коли заманеться і він завжди доступний.

Crazy_monkey_ігровий_автомат_онла-2

Бонуси ігрових автоматів Крейзі Манкі

Гральний автомат Мавпочки або Crazy Monkey відкриває подвійну бонус-гру. Після випадання трьох мавп на екрані доведеться здобути їжу – банани. Треба буде тягати за мотузки по черзі, а з неба будуть падати ласощі, або ковадло. Іноді мавпочка може отримати каску, але тільки при максимальній ставці. Якщо вибрати послідовність правильно, то відкриється супербонус – два ящики, у одному із яких приз. На Крейзі Манкі можна грати прямо зараз!