Гральні автомати Columbus Deluxe Новоматік (Колумб Делюкс)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Про легендарного мореплавця Христофора Колумба відомо ще зі шкільної лави, тому Novomatic створив ігровий автомат, присвячений великому першовідкривачу, і назвав його Columbus Deluxe, в який можна грати онлайн. Символіка слота представлена Колумбом, кораблями мореплавця, картковими символами та інші.

Columbus_deluxe_ігровий_автомат_онлайн_грати-1

Як визначитися зі ставкою Columbus Deluxe?

В ігровому апараті Columbus Deluxe гравець має право змінити кількість активних ліній, використовуючи кнопки +/- в розділі Lines. На кожну лінію пропонується поставити від 1 до 200 кредитів, максимальна ставка досягає значення у 2000 кредитів. Для вибору значення розміру ставки слід скористатися кнопками +/- в розділі Bet. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Start. У безкоштовному ігровому автоматі Columbus Deluxe при максимальній ставці можна зірвати 1 000 000 кредитів при з'єднанні п'яти символів Колумба. Багато символів гри дають множення ставки при випаданні двох однакових картинок, які склалися в ланцюг з лівого краю апарату. Варто відзначити, що в таблиці виплат вказані виграші, згідно поточної ставки. Подвоїти виграш можна в ризик-грі, вона стає доступною після кожного вдалого онлайн шпиління слоту.

Columbus_deluxe_ігровий_автомат_онлайн_грати_безкоштовно-1

Ігровий автомат дарує безкоштовно відразу три скаттери

Особливістю ігрового автомата Колумб Делюкс є наявність трьох scatter-символів. Вони представлені кораблями мореплавця - Ніна, Пінта і Санта-Марія. Випадання трьох таких символів у будь-якому місці екрану активує 10 фрі-спінів, під час яких діє додатковий множник, що дорівнює трьом. Дані спіни можуть бути продовжені, якщо пощастить зустріти ще три таких символи.