Гральні автомати Chicago Грінтюб (Чикаго)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гангстерська історія розгортається в ігровому автоматі Chicago від Novomatic. Серед символів гри, в яку можна грати онлайн бесплатно, є автомобіль, гангстери, поліцейські, дама з сигаретою, хлопчисько і карткові символи.

Chicago_ігровий_автомат_онлайн_грати_безкоштовно

Як визначитися зі ставкою?

Гра ведеться по 20 лініях, але можна міняти їх активність за допомогою кнопок +/- у віконці Lines. Кнопки +/- у віконці Bet / Line призначена для вибору ставки на лінію, можна поставити від 2 до 500 кредитів, максимальний розмір ставки досягає 10000 кредитів. Кнопкою Start запускається запуск прокрутів в слоті. Виплати в ігровому автоматі Chicago залежать від розміру ставки, тому в таблиці виплат вказані значення виграшів при поточній ставці. Максимальний виграш приносить логотип слота, який також є і диким символом.

Chicago_ігровий_автомат_без_реєстрації

Ризик-гра доступна після випадання переможної комбінації символів і дає право на множення виграшу на два і більше разів. У даній грі необхідно правильно вгадати колір закритої карти, яка з'явиться на екрані. Подвоювати можна п'ять разів поспіль за один раунд. 

Автомобіль Chicago запускає безкоштовні спіни

Поява трьох і більше символів Автомобіля на екрані тягне за собою запуск 12 безкоштовних прокрутів барабанів, під час яких діє особливий множник, а саме зростаючий. Кожен послідовний переможний прокрут котушок збільшить мультиплікатор на одиницю. У підсумку онлайн бесплатно можна отримати множення виграшу до 10 разів. Додаткові спіни також можна виграти під час дії призових обертань.