Гральні автомати Carnaval Мікрогеймінг (Карнавал)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Carnaval від Microgaming має п'ять барабанів та дев'ять ліній для гри. Цей онлайн-слот є класичним апаратом, оскільки не містить додаткових опцій та різноманітних бонусів. Кожен може грати онлайн безкоштовно без реєстрації та насолодитися простою, але вельми цікавою грою. З назви зрозуміло, що головними символами гри є зображення, що мають відношення до карнавалу.

Carnaval_бесплатно

Карнавал та ставки

У гральному автоматі Carnaval управляти ставками досить просто. Першочергово потрібно визначитися з вартістю однієї монети, використавши кнопки +/-. Кнопка Select Lines призначена для активації ліній у грі, кнопкою Select Coins обирають кількість монет, які будуть поставлені на кожну з ліній. Кнопкою Bet Max можна виставити максимальний розмір ставки, а кнопкою Spin активуються барабани. Виграш у 5000 ставок повертає символ логотипу гри, який випав у кількості п'яти символів, а два таких символи повернуть 20 ставок, що були зроблені на призову лінію. Від 80 до 600 ставок приносить символ танцівниці, якщо випаде комбінація з двох-п’яти картинок. Множення ставки в 500 та 300 разів дарує клоун та карнавальний прапор. Карткові символи принесуть незначні виграші, які не перевищують 150 ставок. Ризик-гра відсутня.

Carnaval_без_реєстрації

Гральний автомат Карнавал та спецсимволи

В гральному автоматі Carnaval з додаткових можливостей гравців чекає лише спеціальні символи, інших бонусів у грі немає. Один з таких символів є дикий, він замінює всі картинки у грі, але вплинути на символ розкиду він не може. Цей символ обов'язково принесе додаткові призи, якщо грати онлайн безплатно. Другий додатковий символ – це скаттер. Він активний у будь-якій частині грального екрану, тому не його активність не залежить від призових ліній. Символ розкиду дарує лише множення загальної ставки. Наприклад, максимальний виграш за символ розкиду дорівнює 50 загальним ставкам, чотири символи принесуть 10 ставок, а ось три символи повернуть лише дві загальних ставки.