Гральний автомат Книжки Greentube без реєстрації

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий апарат Book of Ra від Novomatic присвячений пригодам відомого шукача реліквій - Індіані Джонсу, який шукав в Стародавньому Єгипті Книгу Ра. Основні символи ігрового автомата представлені книгою Ра, Індіаною Джонс, скарабеєм, мумією і картковими символами.

Book_of_ra_ігровий_автомат_онла-1

Як зробити ставку?

Почати грати онлайн і без реєстрації на ігровому автоматі «Книжки» слід з визначення кількості активних ліній, використовуючи кнопки +/- у віконці Lines, а також кнопки +/- у віконці Bet / Line для визначення розміру ставки на одну лінію. На кожну лінію можна поставити від 1 до 200 кредитів, при цьому максимальна ставка досягає значення 2000 кредитів. Обертання котушок запускаються кнопкою Start. За п'ять символів Індіани Джонс можна зібрати множення ставки на лінію в 5000 разів, мумія фараона принесе 2000 ставок, інші зображення дають дещо менші виплати. Варто відзначити, що деякі символи приносять виграш при випаданні всього лише двох символів. У слоті Book of Ra доступна гра на шанси, в якій можна отримати множення виграшу за останній спін до 32 разів. Необхідно тільки правильно визначитися з кольором карти, яка з'явиться на екрані.

Book_of_ra_ігровий_автомат_онла-2-1

Бонуси від Book of Ra в ігровому автоматі

Одним з важливих і прибуткових символів ігрового автомата Book of Ra є Книга Ра, яка приносить подарунок у вигляді 10 фрі-спінів з додатковим символом. Даний символ вибирається перед початком безкоштовних спінів випадковим чином, надаючи можливість в призовий грі отримати додатковий виплати. Також є можливість повторного запуску безкоштовних прокрутів котушок під час дії фрі-спінів.