Гральні автомати Beetle Mania Deluxe Грінтюб (Жуки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Beetle Mania Deluxe – онлайн гральний автомат, присвячений тематиці комах. Розробником автомату, на якому можна грати безкоштовно і без реєстрації є Novomatic. Основна гра, призові прокрутки катушок, гра на подвоєння, 5 барабанів, 10 ліній – все це автомат Жуки.

Beetle_Mania_deluxe_Безкоштовний_ігров-1

Інструкція та комбінації

Щоб освоїти ігрову машину треба спершу познайомитись із її кнопками. «Paytable» відкриває вікно з призовими комбінаціями та іншими особливостями гри. «Start» - разово прокручує барабан, а «Autoplay» запускає автопілот на барабані. З допомогою «Lines» можна виставити кількість ліній. «Bet/Line» регулює ставку на лінію – до 10 кредитів. Найбільша ставка на один спін при усіх активних лініях може складати 100. Спін може стати виграшним, якщо на полі випадуть виграшні комбінація, які повинні складатись від 2 до 5 однотипних картинок.  Комбінації із гусениць, метеликів та равликів приносять від 50 до 10 000 призових. Максимальні призові за перемогу зі старшими кнопками складають 1000. Символ ноти виконує у грі роль скаттера. Також особливі функції виконує сонечко.

Beetle_Mania_deluxe_Безкоштовний_ігров

Гральний апарат Beetle Mania Deluxe – бонуси від Жуків

Якщо грати безкоштовно, будь-який призовий спін можна подвоїти у ризик-грі, у якій треба вказати правильний колір карти. Три і більше скаттерів увімкнуть 10 безкоштовних обертань, які не будуть знімати з рахунку кредитів. Але отримати ще одну серію додаткових фріспінів не вийде. Якщо у бонусному полі випаде сонечко, то виграш подвоїться.