Гральні автомати Bar 7’s Грінтюб (Барні сімки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Bar 7’s – проста але оригінальна онлайн машина від Novomatic. Гральний автомат складається всього з 1 лінії та 3 котушок. Якщо грати на слоті безкоштовно та без реєстрації,  можна скласти комбінацію з вишеньок, сімок та інших класичних комбінацій.

Bar_7s_грати_онлайн_бесплатно

Детальна інструкція та призові

Керувати автоматом не важко. Панель з 2 кнопками знаходиться справа від ігрового поля: «Hold for AutoSpin» крутить барабани, «Menu» відкриває додаткову панель з іншими кнопками. В додатковому віконці клавіші у вигляді стрілок від «Bet/Line» регулюють ставку. Стрілки під «Lines» не працюють тому, що на ігровому полі всього 1 лінія. «Max Bet» автоматично виставляє найбільшу ставку на спін. Клавіша «I Paytable» знайомить з виплатами. Кредити виграються, якщо на полі випало три однакові картинки. Гральний автомат має 4 класичні символи. При ставці в 500 кредитів на спін можна заробити 20 000 призових за три символи «BAR» (помножує ставку на 40), 10 000 за 3 картинки «Сім» (множить на 20), 5000 за дзвіночок (помножує на 10), 2500 призових нараховуються за вишеньку (множить ставку в 5 разів). В грі на подвоєння (ризик-грі), традиційно потрібно відгадати одну із двох гральних карт.

Bar_7s_без_реєстрації

Бонус Bar 7’s – безкоштовні крутилки Nudge

Хоча ігрова машина проста у використанні, вона все ж має оригінальну функцію. Навіть якщо грати безкоштовно, після невдалого спіну може запуститися режим Nudge. А якщо на одній лінії випало два однакових символи, то обертатися почне барабан з іншою картинкою. Крутилки Nudge спрацьовують довільно.