Гральні автомати Bananas Go Bahamas Грінтюб (Банани на Багамах)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Bananas Go Bahamas від Novomatic – це слот на фруктову тематику з основною грою, 45 бонусними крутилками, простими символами та картинками з особливими функціями. Всі можливості апарату відкриті навіть, якщо грати бесплатно.

Bananas_Go_Bahamas_грати_онлайн_беспла

Як грати на Bananas Go Bahamas

Щоб шпіляти на слоті, потрібно виставити ставку від 1 до 100 кредитів на лінію (кнопка «Bet one»). За бажанням можна одразу поставити можливий максимум (кнопка «Bet Maxe»). Лінії виставляються завдяки цифровій клавіші Line, від 1 до 9. Це основні налаштування які слід здійснити перед ударом по «Start» чи «Automatic start». Після одного оберту на полі може скластися виграшна комбінація, яка випадає з ліва на право. Paytable відкриває таблицю з виплатами. До основних символів ігрового апарату належать різноманітні фрукти і гральні карти, які можуть принести призові. Слід звернути особливу увагу на картинки з особливими функціями. Банан – це «Wild», який заміняє інші зображення та дає великі призові. Валіза – це скаттер, який активує халявні оберти. Після виграшного оберту призові можна збільшити в ризик-грі, якщо вгадати колір гральної карти.

Bananas_Go_Bahamas_грати_онлайн_без_реє

Гральні апарати 45 обертів на халяву

Слоти Банани на Багамах включають в себе 45 шарових прокруток, які запускаються після випадіння трьох та більше валіз. В даному режимі сума виграшу нараховується по останній ставці. Під час халявних обертань, якщо грати бесплатно, є можливість заробити ще одну порцію фріспінів.