Гральні автомати Aztec Power Грінтюб (Сила Ацтеків)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Aztec Power від Novomatic, якщо грати онлайн, розповість про стародавню цивілізацію ацтеків, а саме про їхню культуру. Основними символами гри є Камінь Сонця (головний ідол ацтеків) і Камінь Птах, інші символи також мають відношення до великого народу.

Робимо ставки в Aztec Power

В ігровому апараті Aztec Powerс під час кожного спіну активні всі 25 ліній, тому змінити кількість ліній, які будуть брати участь в грі неможливо. У грі можна тільки виставити розмір ставки на кожну лінію за допомогою кнопки +/- у віконці Bet / Line. Підсумкова ставка буде вказана в віконці Bet, її максимальне значення дорівнює 250 кредитам. Кнопка Start запускає ігровий процес.

Aztec_power_Безкоштовний_ігрови-1

Найбільш високооплачуваний символ –  це символ Воїна Ацтека, який примножує ставку на переможній лінії в 2500 разів. Піраміда Майя принесе тільки 1000 одиниць грошей, а інші символи в рази менше. Особливо це стосується критичних символів, які дають від 5 до 150 ставок. Стандартна ризик-гра на вибір кольору карти дозволить не лише грати онлайн, але й отримати множення виграшу за останній спін до п'яти разів поспіль. При правильному визначенні кольору закритої карти, виграш подвоїтися, але при помилковому виборі виплата згорає повністю.

Aztec_power_Безкоштовний_ігрови-2

Особливі бонусні спіни в ігровому автоматі

Онлайн-апарат Aztec Power пропонує виграти низку безкоштовних запусків, які активують три скаттер-символи. Випадання трьох-п'яти символів Ідола Ацтеків запустять 20 фрі-спінів, під час яких діє додатковий множник. Мультиплікатор буде збільшуватися на одиницю при кожному переможному прокруті, в результаті він може досягти значення 21. Але збільшення мультиплікатора можливо тільки в разі, коли кожен спін буде виграшним.