Гральні автомати Attraction разработчик НеТент (Тяжіння)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Attraction від NetEnt перенесе в сучасну наукову лабораторію, в якій можна познайомитися з силою тяжіння, грати онлайн безкоштовно, а також без реєстрації. Символи слоту представлені різними приладами для проведення досліджень, а також картковими символами.

Attraction_Безкоштовний_ігровий автомат

Як керувати ігровим апаратом Attraction?

Вибір ставки в ігровому автоматі Attraction відбувається в кілька етапів. Спочатку слід вибрати вартість однієї монети за допомогою кнопки Coin Value, після чого вже визначитися з числом монеток, які будуть поставлені на кожну лінію, використовуючи кнопку Level. При використанні кнопки Max Bet активується максимальна ставка в 100 кредитів. Режим автоматичних пусків активується кнопкою Autoplay. Виграші дають комбінації з трьох-п'яти однакових картинок. Наприклад, максимальну виплату дає символ локатора, примножує ставку на лінії в 500 раз, символ комп'ютера збільшить ставку в 300 разів, інші картинки дають значно меншу кількість призових кредитів. Найменші виплати даються за символи гральних карт. В ігровому автоматі відсутня ризик-гра, тому подвоїти виграш не вийде.

Attraction_Безкоштовний_ігровий автомат

Бонуси від ігрового автомата Тяжіння

Бонус Magnet Feature активується, якщо грати онлайн безкоштовно, при появі на ігровому екрані магніту, який довільно вибере одну лінію. Якщо на даній лінії є дикий символ, то вся лінія заповниться даними символом, після чого запуститися безкоштовний спін з «прилиплими» дикими символами. Якщо знову з'явиться магніт, бонусний раунд продовжитися з урахуванням дії двох магнітів. Також в ігровому автоматі є два диких символи, один з яких може перетворювати розташовані навколо зображення в дикі.