Гральний автомат Always Хот Делюкс Greentube онлайн

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Always Hot  deluxe від Novomatic є класичним слотом на три барабана і п'ять ліній виплат. Якщо грати безкоштовно і без реєстрації, то можна зустріти символи, які притаманні наземним апаратам: сімки, дзвони, фрукти.

always_hot_deluxe_безкоштовно

Як активувати потрібний розмір ставки?

Кнопки «+/-» під написом Bet / Line призначені для вибору розміру ставки на кожну лінію. Остаточна ставка вказана в вікні Bet. Варто відзначити, що поставити можна не менше 40 кредитів на спін, при цьому активність ліній в грі не змінюється. А ось максимальна ставка дорівнює 1000 кредитів. Кнопкою Start виробляється запуск барабанів. Максимальний виграш приносить символ сімки, наприклад, при найбільшій можливій ставці гравець може повернути до 30 000 віртуальних кредитів. Символи фруктів принесуть досить вагомі виплати, але не такі великі, як сімка. У ризик-грі необхідно вибрати колір закритої карти, тоді вийде виграти подвоєну суму, отриманих кредитів за останній спін.

always_hot_deluxe_безкоштовно

Гральний автомат Always Hot deluxe та бонуси

Безкоштовний гральний автомат Always Hot deluxe є класичним апаратом, тому в ньому відсутні різноманітні додаткові бонуси та бонусні ігри. Якщо грати онлайн безкоштовно, то можна помітити, що гральний апарат максимально наближений до представників наземних апаратів та дозволяє насолодитися онлайн безкоштовно фруктовою грою. В слоті доступна лише гра на ризик, яка активується після кожного вдалого спіну, та дозволяє до п’яти разів поспіль подвоювати свій виграш. Потрібно лише вірно відгадати колір закритої карти, що з’явиться на екрані. Обирати потрібно з двох варіантів – червона або чорна масть.