Гральні автомати African Simba Грінтуб (Африканський Сімба)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


African Simba – онлайн апарат на тематику африканських пригод від виробника Novomatic. Автомат, грати на якому можна безкоштовно та без реєстрації, складається з 5 автоматів та 25 ліній. Особливість онлайн машини – можливість отримати 12 бонусних спінів.

African_Simba_грати_онлайн-1

Починаємо обертати барабани African Simba

Основна кнопка автомату Start запускає одноразову прокрутку барабанів. Розмір ставки, від 0,02 до 4 регулюється кнопкою BetMultiplier, яка замінює кількість активних ліній, або BaseBet, яка робить ставку на лінію. У грі можна виставити 1, 3, 7, 15, 25 ліній. Paytable викликає таблицю з виплатами. Для складання комбінації потрібно зібрати від 3 до 5 однакових символів на одній лінії, незалежно від напрямку. Найбільші призові нараховуються за зображення жирафа, який максимально може принести 10000 кредитів. Лев або король джунглів – дикий символ,  який в комбінації замінює будь-який інший символ, крім скаттера. Скаттер – картинка з вулканом, яка запускає бонусну гру. Особливістю автомату є те, що саме дикий символ включає гру на подвоєння або ризик-гру. У грі на ризик потрібно вгадати червоне чи чорне.

African_Simba_грати_онлайн_безкоштовно-1

Ігрові автомати фрі-спіни та виграш с потрійним коефіцієнтом

Якщо після прокрутки у випадковому порядку випало три скаттера, запускається 12 бонусних обертів. Під час безкоштовної прокрутки барабанів кожний виграш буде мати потрійний коефіцієнт.