Гральні автомати Ace Ventura Плейтек (Айс Вентура)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Ace Ventura від Playtech містить п’ять барабанів та присвячений відомому фільму про захисника тварин – Айс Вентурі. В грі виграшні комбінації символів складаються за 243 способами поєднання символів у призові формування, що дозволяє кнопати онлайн бесплатно та отримати можливість стати другом детектива. І це все доступно онлайн бесплатно. 

Ace_Ventura_Ігровиі_автомати_онл

Розслідування або визначення ставок з Вентурою

Блок управління в ігровому автоматі Ace Ventura, у який можна грати без реєстрації, досить простий. Вибір ставки у грі займе декілька секунд. Спочатку необхідно визначити вартість однієї монети за допомогою кнопки Coin Value та перейти до запуску обертів барабанів кнопкою Spin. Ось і все. Всі призові зазначені у таблиці виплат з урахуванням поточної ставки, тому змінюючи її, виграші будуть також змінюватися. Максимальні виплати приносять символи, що містять зображення Айса Вентури. Ризик-гра у гральному автоматі непередбачена.

Ace_Ventura_Ігрові_автомати_онла

Ігровий автомат дарує фрі-спіни з модифікаціями від Ace Ventura

Випадіння трьох символів розкиду в будь-яких комірках грального екрану запускає сім безкоштовних обертів барабанів, під час яких онлайн бесплатно діють комбіновані модифікації. У грі їх може бути дві або три та вони представлені додатковими обертами, множниками чи символами.