Гральні автомати 1 Can 2 Can НекстГен Геймінг (Тукани)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


1 Can 2 Can – гральний онлайн автомат від виробника NextGen Gaming, на якому можна грати безкоштовно та без реєстрації завдяки наявності на демо-рахунку безкоштовних кредитів. Ризик-гра, особливі бонусні ігри, 5 барабанів, 25 ліній виплат очікують всіх, хто бажає пограти на слот-машині.

1_can_2_can_Грати_онлайн_без_реєс

Правила гри і комбінації 1 Can 2 Can

Основною клавішею ігрової машини є «Spin», яка відповідає за одноразову прокрутку барабанів. Клавіша «Autoplay» також запустить оберт барабанів, але при цьому вони будуть працювати в автоматичному режимі. Клавіша «Info» дозволить вивчити можливі призові комбінації. Клавіші у вигляді червоних та голубих стрілок регулюють діапазон ставок, від  0,01 до 2 кредитів, та кількість ліній, від 1 до 25. Для того, щоб отримати призові, на ігровому полі мають випасти комбінації від 2 до 5 символів на лінії. На автоматі  1 Can 2 Can є 10 звичайних і два спеціальних символи. За звичайні символи (лемур, ящірка, пір'я, квіти, а також символи ігрових карт) нараховуються певні призові. Картинка «Wild» –  це дикий символ. Малюнок джунглів – скаттер або розкид. Якщо спін приніс виграш, його можна подвоїти у грі на ризик, де потрібно відгадувати колір та масть карти.

1_can_2_can_Ігровиі_автомати_онл

Фруктові бонуси з дикими символами

Якщо грати на апараті безкоштовно, можна отримати 10 призових спінів, якщо на полі грального автомату випаде від трьох розкидів. Під час бонусних обертів котушок, збільшується кількість диких символів, що помножує шанси гравця забрати призові. В режимі фрі-спінів можна заробити ще одну порцію призових прокруток.