Гральні автомати Sizzling Hot Грінтюб (Розпечений, Компот)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Sizzling Hot – гральний апарат онлайн, від розробника Novomatic. Він простий у керуванні та включає у себе тільки 5 ліній та просту ризик-гру. Особливих бонусів тут немає. Грати на слоті можна безкоштовно та без реєстрації. Для цього на баланс нараховується тисяча безкоштовних демо-кредитів.

sizzing_hot_грати_без_реєстрації

Sizzling Hot: інструкція, комбінації та ризик-гра

Для регулювання ставки можуть використовуватись кнопки bet one та bet max. Перша кнопка збільшує кількість виставлених фішок, а другою можна виставити максимум на обертання. Обертання катушок здійснюється через запуск автомата клавішею Start. Є ще й автоматичні оберти, якщо грати на слоті - Automatic Start. Кількість ліній тут зафіксовано – їх п’ять. Клавіша Info ознайомить з інформацією про призові та комбінація на апараті Sizzling Hot. Призові будуть нараховані, якщо на ігровому полі зліва направо були складені послідовні комбінації від 3 до 5 однакових символів. Основні картинки слоту – слива, кавун, виноград, лимон та інші фрукти, що можуть приносити від 5 до 500 кредитів. Найвдаліший символ – сімки, що допомагають заробити 5000 кредитів. Зірка виконує у грі роль скаттера.

sizzing_hot_онлайн_безкоштовно

Ігровий автомат Компот – можна ризикнути

Всі отримані призові від обертань можна збільшити онлайн без реєстрації у грі  на подвоєння завдяки вгадуванню кольору гральних карт (червоний або чорний). Якщо вгадати – виграш буде збільшено удвічі, а якщо програти – він згорить.