Правила користування

gralni-avtomati.com – унікальний інтернет-проект, який ставить перед собою мету познайомити всіх бажаючих із найкращими ігровими автоматами безкоштовно. На нашому ресурсі ми зібрали тільки безплатні ігри і тут ви не знайдете жодних платних пропозицій. Користування нашим сайтом є абсолютно свідомим і не включає жодної оплати. Команда ентузіастів не може брати на себе відповідальності за будь-які негативні наслідки для відвідувачів сайту gralni-avtomati.com. Інформація, яка буде розміщена на сайті gralni-avtomati.com містить описи безплатних ігор і не заохочує справжню гру. Наші інформаційні матеріали орієнтовані на громадян, які досягли повноліття та тільки для тих осіб, що проживають у країнах, де немає заборон на азартні ігри чи інформацію такого ґатунку. Ми закликаємо всіх відвідувачів сайту строго дотримуватись законів тієї країни, у якій ви мешкаєте та не порушувати жодних норм. Якщо подібні заборони існують – радимо вам покинути наш проект. Доступ до нашого сайту є відкритим і наші модератори не можуть здійснювати контроль над використанням наших безкоштовних пропозицій. Тому вся відповідальність лягає виключно на вас самих.

Правила користування нашим сайтом передбачають:

  • Ми хочемо познайомити усіх бажаючих з безкоштовним софтом найвпливовіших розробників ігорного програмного забезпечення.
  • Ми надаємо можливість без жодних перешкод протестувати найкращі ігри.
  • Ми інформуємо та даємо можливість ознайомитись зі найкращими зразками слотів.

Це не пропаганда чи заохочення до гри на ваші кошти, а всі ігри призначаються виключно для ознайомлення та задоволення. Команда проекту gralni-avtomati.com вважає, що азартні ігри можуть стати чудовим варіантом для відпочинку та проведення вільного часу, і жодним чином не може стати заміною заробітку на життя. Кожен відвідувач вправі використовувати отриману інформацію у власних цілях. Адміністратори сайту gralni-avtomati.com не буде відповідати за будь-які неприємності чи школу від нерозуміння нашої інформації. Якщо ви не знаєте правил використання нашого ресурсу – це не звільняє вас від будь-якої відповідальності, а його відвідини означають автоматичну згоду із правилами. У разі наявності будь-яких суперечливих світоглядних переконань вам краще покинути сайт gralni-avtomati.com. Це особливо стосується неприйняття азартних ігор у будь-якій формі. Якщо ви вважаєте такі ігри шкідливими – завжди можете закрити вкладку з сайтом у своєму браузері. Наш проект відкритий тільки для повнолітніх, якщо це не порушує законодавство країни, у якій вони мешкають. Всі програмні продукти проекту надані у виключно ознайомлювальних цілях. Інформаційні ресурси сайту gralni-avtomati.com передбачають ознайомлення користувачів із софтом гральних безкоштовних гральних автоматів та новинками цієї сфери. Усі матеріали, які ви тут зустрінете захищені авторським правом, їх забороняється копіювати та тиражувати у будь-якому в вигляді. Адміністрація може у будь-який час змінити актуальні правила користування, всі нові вимоги стають чинними з моменту їх публікації.