Гральні автомати від Novomatic

Компанія Novomatic – одна з відомих постачальників програмного забезпечення для онлайн-платформ та мобільних додатків. Компанія переважно займається розробкою гральних автоматів, настільних ігор, покеру та бінго, постійно пропонуючи нові рішення. Підприємство взаємодіє з ринками, на яких вже є сформована база слотів, гральний бізнес регулюється державою, відсутні законодавчі проблеми.

На даний момент Новоматік пропонує клієнтам більше 200 програмних рішень, основна частина яких – це браузерні гральні апарати для персональних комп’ютерів та мобільних пристроїв.

До дочірніх компаній Novomatic відноситься Greentube. Даний розробник розповсюджує програмні інновації від Новоматік та пропонує збільшену програму доступу до всіх можливостей підприємства. ґпідприємство Greentube провело презентацію своїх нових продуктів на останньому знаковому заході ICE Totally Gaming.

Специфіка діяльності компанії Novomatic

Починаючи з 2011 року Novomatic працює під керівництвом Томаса Графа (Thomas Graf), який дбає про те, щоб компанія неперервно розвивала інноваційні рішення у технологічній сфері.

Фірма постійно турбується про свій імідж лідера ігрової сфери, дотримується законів, принципів етики, має всі необхідні ліцензії, в тому числі отримані в Олдерні та на Мальті. Це підтверджує рівень відповідальності та якість розробок компанії 

Фахівці систематично здійснюють профілактичну перевірку якості випадкових чисел, щоб попередити будь-які порушення та захистити від них гравців.  

Основні клієнти Novomatic – Ladbrokes, Energy Casino, Sky.

Класичні рішення компанії

Новоматік – це розробник, який пропонує класичні рішення, дотримуючись відповідних стандартів. В основному співробітники підприємства зосереджуються на звичному функціоналі, оснащуючи гральні автомати зручним керуванням та знайомими характеристиками.

Всі гральні автомати від Novomatic мають цікаві бонуси:

  • ігри на ризик;
  • бонусні раунди та безкоштовні прокрутки барабанів;
  • джек-поти.

Переважна більшість гральних автоматів від компанії виконана в яскравому, зазвичай фруктовому оформленні. Також серед основних символів підприємства є малюнок з коштовностями. Хоча Новоматік пропонує небагато інновацій, гравці, які є прихильниками класичних рішень, безсумнівну отримають насолоду від гри на простих слотах.

Найпопулярнішим ігровим автоматом від Novomatic став апарат Book of Ra, який завоював прихильність серед гравців з усього світу. Проте в компанії все ж  додають в ігрові автомати невеличкі нові бонуси.