Лотерея «М.С.Л.» має намір судитися з РНБО

Оператор державних лотерей «М.С.Л» вважає, що український суд допоможе йому вирішити питання щодо санкцій РНБО, підписаних президентом.

Лотерея «М.С.Л.» прагне відмінити санкції РНБО через суд

Перший судовий розгляд справи відбувся 12 травня 2016 року. В самій лотерейній компаній стверджують, що поширені проти них санкції є незаконними та порушують права людини.

«Оператор лотерей не робив вчинки, які в Указі Президента України прописані як причина для введення санкцій, і до тепер немає даних, які б доводили правдивість згаданої в указі інформації. Відсутні потрібні заключення суду стосовно порушення компанією національної безпеки та співробітництва з тероризмом», – написано на сайті «М.С.Л.».

Також, в компанії запевняють, що вони систематично виконували всі законодавчі вимоги та самі допомагали закривати гральні установи разом з поліцаями. Крім того, в «М.С.Л» відкидають будь-які звинувачення від РНБО про причетність компанії до російських бізнес структур.

«Єдиний іноземець, що має стосунок до лотереї «М.С.Л.» – Маркос Шиапаніс, який є громадянином Кіпру», – повідомили в компанії.

Зауважимо, що акціонер «М.С.Л» Шиапаніс також був присутній на минулому суді та поділився своєї позицією стосовно цього. Як стверджує Шиапаніс, всі учасники судового засідання мали можливість пересвідчитись, що санкції проти лотереї не мають під собою необхідних підстав, а інформація про причетність компанії до російських бізнесових структур неправдива.