Гральні автомати Gaminator

Gaminators – це популярна серія ігрових автоматів від розробника Novomatic, який займає передові позиції серед інших представників ринку. Автомати компанії вирізняються своєю класичністю, наявністю традиційних функцій та бонусів, що приваблює багатьох гравців. Серед серій, розроблених в Novomatic, найбільш популярною стала саме серія апаратів Multi Gaminators.

Класичні рішення від Gaminator

Ігрові автомати Gaminators зосередили в собі всі найкращі рішення від Novomatic. Ця серія включила в себе вже сотні ігрових автоматів, кількість яких неперервно зростає.

Зазвичай ігрові автомати конкурентів компанії Novomatic – це копії Gaminators з незначними змінами графіки. Сам процес гри при цьому повторює всі особливості ігрових автоматів Гамінатора.

Novomatic залучає в свій штат найкращих професіоналів: художників, програмістів, композиторів. Все це дає змогу поєднати в ігровому автоматі якісну графіку, музичний супровід, чіткі математичні розрахунки. Останні є ключовими для ігрового процесу, оскільки визначають рівень виплат онлайн автомату.

Слоти Gaminators вирізняються оригінальністю сюжетних ліній та тематикою.

Серед найпопулярніших ігрових автоматів серії Gaminator можна згадати наступні:

  • Sharky (Рибак);
  • Dolphins Pearl (Дельфін);
  • Queen of Hearts (Королева Сердець);
  • Lucky Ladys Charm (Везуча леді);
  • Book of Ra (Книжки, Око Ра).

Останній з перелічених ігрових автоматів виконаний на єгипетську тематику. На даний момент існує безліч модифікацій цієї серії.

Серця прекрасної половини людства завоювали ігрові автомати Lucky Ladys Charm та Queen of Hearts. Серед моделей ігрових автоматів Gaminators, можна знайти слоти, що задовольнять навіть найбільш прискіпливого гравця.

Особливості Гамінаторів

В компанії Novomatic потурбувались про те, щоб зберегти в серії Gaminators основні особливості класичних механічних ігрових автоматів, включно зі спрямованістю комбінацій з ліва на право, 5 барабанами. Найчастіше на апаратах від Гамінатор знаходять 5 або 9 ліній виплат.

П’ять ліній мають ігрові автоматі Sizzling Hot (Сізлінг Хот) и Ultra Hot (Ультра Хот).

Говорячи про основні риси ігрових автоматів Gaminator, можна також назвати наявність дикого символу та розкиду, можливість подвоїти призові у шанс-грі, заробити бонусні прокрутки барабанів. Однак є і винятки.

Знайти найпопулярніші ігрові автомати від Gaminator можна в даному розділі. Кожний слот доступний в онлайн-режимі безкоштовно та без реєстрації.

Розробник Novomatic не припиняє поповнювати серію новинками, поєднуючи в ігрових автоматах Gaminator оригінальні новації разом з класичними рішеннями. Наразі серед різноманітних слотів компанії можна знайти безліч цікавих пропозицій, але саме серія Gaminator вже протягом років зберігає популярність. А це дає змогу припустити, що онлайн слоти від Гамінатора будуть актуальними навіть в епоху значних можливостей та різноманітних пропозицій.