Гральні автомати Fairy Land Ігрософт (Жаби, Земля жаб)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Fairy Land, або Жаби, від компанії Igrosoft, кожен може грати онлайн бесплатно. Автомат має п'ять барабанів і дев'ять ігрових ліній, тематичні символи, а також бонусну гру та гру на шанси.

fairy_land_грати_онлайн_без_реєс-1

Правила гри Жаби

Для управління гральним процес є кілька стандартних кнопок. Активність ліній вибирається за допомогою клавіш 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. А ось кнопка Bet One використовується для вибору розміру ставки на кожну з ліній в грі. На кожну лінію можна поставити від 1 до 25 кредитів, в результаті максимальна ставка досягне 225 кредитів. Запускаються барабани кнопкою Start. Найбільший виграш дає символ Fairy Land, який принесе від 100 до 10000 ставок, а ось символ хамелеона дає від 100 до 250 кредитів, символи сімки і метелики повернуть 250 і 150 ставок. Решта символів менш прибуткові. Але якщо не влаштує розмір призу, легко можна подвоїти його в грі на шанси, зігравши проти дилера.

fairy_land_грати_онлайн_без_реєс-1

Гральний автомат Fairy Land і жаб'яча бонус-гра

Якщо грати на апараті Жаби онлайн бесплатно, можна потрапити в дворівневу бонусну гру, яка активується при випаданні трьох-п'яти символів жаби. Перший раунд гри дозволяє виграти множення підсумкової ставки до 250 разів, для цього необхідно по лататтям переправити жабу на інший берег. Коли жаба успішно переправиться через річку, запускається другий раунд, де в темному болоті необхідно знайти жабу. Вона принесе 25-кратне множення попереднього виграшу, тобто максимальний виграш досягає 22500 ставок.