Гральні автомати Dragon Island НетЕнт (Острів Дракона)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


В ігровому автоматі Dragon Island від NetEnt гравців чекає п'ять барабанів і 15 ліній для гри. Слот присвячений темі драконів, тому основними символами в грі виступають казкові персонажі. Якщо грати онлайн безкоштовно і без реєстрації можна виграти низку фрі-спінів або ж виграти запуск опції «Win Both Ways».

dragon_island_грати_онлайн_бесплат

Dragon Island - управляємо Драконами

Ігровий процес на слоті Dragon Island необхідно починати з вибору ставки. Щоб грати безкоштовно необхідно вибрати вартість однієї монети кнопкою Coin Value. Далі вибирається кількість монет для ставки кнопкою Level. Гравець може поставити від 1 до 10 монет на кожну з ліній. Запуск обертань барабанів приводиться круглої кнопкою. Максимальна ставка на спін дорівнює 150 кредитам, її активує кнопка Max Bet. Виграшні комбінації дають три і більше однакових картинок, наприклад, максимальний виграш дає помаранчевий дракон в розмірі множення ставки на лінії в 2500 разів. Коричневий дракон менш щедрий і дає тільки 1000 ставок, інші казкові тварини повертають 200, 300 або 500 ставок максимально. У слоті Dragon Island немає гри на шанси.

dragon_island_грати_онлайн

Ігровий автомат і бонуси від Драконів

В ігровому автоматі Dragon Island, в який можна грати онлайн безкоштовно, можна виграти безкоштовні обертання барабанів. Їх активує три і більше символів із зображенням вулкана. За три символи дається 10 фрі-спінів, за чотири символи 20 безкоштовних круток, а за п'ять символів - 50 обертань. Під час фрі-спінів діють додаткові множники. Опція «Win Both Ways» активується після випадіння дикого символу Золотого Дракона. Ця функція дозволяє збільшити виграш у вісім разів. В цьому режимі гравець отримує подвоєну виплату за п'ять однакових символів. Звичайним диким символом є символ статуї Дракона.