Гральні автомати Asian Beauty Мікрогеймінг (Азіатські Красуні)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Asian Beauty – гральний автомат від Microgaming на тематику східної культури. Обертання 5 барабанів з 30 лініями, бонусна гра, прості на особливі символи доступні безкоштовно без реєстрації.

asian_beauty_грати_онлайн_бесплатно

Правила керування апаратом Гейші

Для того, щоб розпочати гру на слоті потрібно ознайомитись з кнопками на панелі управління. Клавіші «плюс» та «мінус» регулюють кількість кредитів на демонстраційному рахунку, 200 000 або 400 000. Завдяки цьому можливості грального автомату відкриваються безкоштовно та без реєстрації. Клавіша «Coins» визначає розмір ставки на лінію, від 1 до 10. Всього на апараті є 30 виграшних ліній. Клавіша «Spin» запускає барабани. «Bet max» також запускає барабани але з максимально можливою ставкою. «View pays» відкриває таблицю з правилами та виплатами. Виграш за спін нараховується, якщо на одній лінії з ліва на право випала комбінація з певних карток. Гральний автомат включає в себе прості та спеціальні символи. До перших відносяться гейші (азіатські красуні), вази, сакура та лотос. Символ з написом «Asian Beauty» – дикий символ, який доповнює комбінації. Коштовна скринька – скаттер.

asian_beauty_грати_онлайн_бесплатно

Asian Beauty фрі-спіни та бонусна гра

Для отримання бонусних можливостей на гральному автоматі від  Microgaming потрібно, щоб на полі випало від трьох скаттерів, які запускають фрі-спіни. Під час даного режиму є можливість отримати додаткову серію безкоштовних обертань. Крім того, на апараті є ще одна бонусна гра «Краса у дзеркалі», під час якої потрібно знайти зображення красуні в 12 дзеркалах.